Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - pension Unie     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Pension Unie

Těšnov 5
Praha 1

Fotografie pražského pensionu Unie pension unie praha pension unie praha pension unie praha pension unie praha pension unie praha mapa Prahy - pension unie
Poloha:Pension Unie je otevřen od r. 1991 a je situován přímo v centru Prahy. Všechny historické památky jsou dostupné pěšky nebo metrem či tramvají. V blízkosti se nachází největší nákupní středisko v České republice nazvané Palladium.
Pokoje:Pension nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Celkem 11 prostorných pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením (sprcha a toaleta), minibarem, TV-SAT, rádiem a telefonem. Některé pokoje mají kuchyňku a terasu s překrásným výhledem na město. Na vyžádání je možná dětská postýlka a trezor zdarma.
Služby:V budově se nachází vrátnice, která je otevřena 24 hodin denně, takže pozdní příjezd není problém. Vlastní recepce pensionu je otevřena od 8:30 do 17:00, kde Vám rádi pomohou s transferem, túrami, parkováním a dalšími dotazy či požadavky. Platba je možná hotově a nejlépe v Kč, neakceptují platbu kreditní kartou. V budově je výtah, který jezdí do 5.patra, což znamená, že poslední patro se musí dojít po schodech.
Parkování:Parkování je možné na dvoře pensionu za 300,- Kč za den. Mají jen 1 parkovací místo. Také je možné parkování nedaleko pensionu na hlídaném parkovišti za 480,- Kč za den.
Snídaně:Kontinentální snídaně je formou samoobsluhy na pokojích. Hosté dostanou máslo, med, džem, sýr, paštiku, toastový chléb, mléko, čaj, kávu a připravují si vlastní snídani dle svého uvážení.
Poznámka:Nejbližší stanice metra je Florenc - trasa C.

Ceny 2014 10.1. - 31.3.
1.11. - 19.12.
1.4. - 31.10.
Jednolůžkový pokoj 1000 1300
Dvoulůžkový pokoj 1200 1600
Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele 1200 1600
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha pension unie          email: pension-unie@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014