Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - pension U Sládků     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Pension U Sládků

Bělohorská 130
Praha 6

Fotografie a obrazky hotelu U Sladku v Praze. Fotografie dvouluzkoveho pokoje v hotelu U Sladku v Praze. Obrazek dvouluzkoveho pokoje - Pension U Sladku v Praze. Fotografie koupelny. Obrazek koupelny. Fotografie vchodu do hotelu. Fotografie chodby. Exterier hotelu. mapa Prahy - pension u sládků
Poloha:Pension U Sládků se nachází blízko centra v klidné části Prahy - na Břevnově. Pěšky je to odtud cca 15 minut na Pražský hrad. Autem se odtud dostanete na letiště za 15 minut. Poblíž pensionu se nachází například Strahovský nebo Břevnovský klášter.
Pokoje:Celková kapacita pensionu je 23 pokojů. Ubytování nabízí v jedno, dvou až třílůžkových pokojích s vlastním koupelnou a WC. Vybavení pokoje zahrnuje televizi se satelitním příjmem a telefon.
Služby:Recepce pensionu je otevřena non stop a nabízí standartní služby jako úschovnu zavazadel, praní a žehlení prádla, bezpečnostní trezor, buzení, zajištění výletů, půjčování aut, možnost objednání taxi, k prodeji jsou zde jízdenky MHD. Na požádání si můžete půjčit fén či žehličku. K dispozici je také dětská postýlka. Internetové připojení je možné zdarma na recepci. Pro větší pohodlí můžete na hotelu využít výtah. Pension akceptuje domácí zvířata, pokud nejsou na obtíž ostatním klientům.
Parkování:Parkování je možné zdarma na ulici. Pokud hledáte hlídané parkoviště, můžete využít garáže nedalekého hotelu Pyramida, kde je cena 300,-Kč na den.
Snídaně:Snídaně je podávána formou švédského stolu od 7:30 do 10:00.
Poznámka:Přímo před pensionem se nachází tramvajová zastávka "U Kaštanu" (tramvaje č. 15, 22 a 25).

Ceny 2014 12.1. - 20.3.
2.11. - 26.12.
21.3. - 1.11.
Jednolůžkový pokoj 700 1000
Dvoulůžkový pokoj 920 1310
Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele 920 1310
Trojlůžkový pokoj 1180 1680
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha pension u sládků          email: pension-u-sladku@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014