Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - pension Platan     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Pension Platan

Revoluční 24
Praha 1

Fotografie pražského pensionu Platan pension platan praha pension platan praha pension platan praha pension platan praha pension platan praha pension platan praha mapa Prahy - pension platan
Poloha:Pension Platan se nachází v samém centru Prahy, cca 5 minut chůzí od Václavského a Staroměstského náměstí a řady dalších památek. Blízko pensionu je situován také Obecní Dům a za zmínku určitě stojí velké nákupní centrum Palladium, které se nachází pár kroků od pensionu.
Pokoje:Na pensionu si můžete rezervovat standartní pokoje, studia a apartmány. Standartní pokoje jsou umístěny v posledním patře hlavní budovy. K dispozici je zde klientům výtah. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Studia jsou umístěny hned ve vedlejší budově. Skládají se z jednoho velkého pokoje s vlastní kuchyní (k dispozici například lednice, mikrovlnná trouba, toastovač, rychlovarná konvice) a vlastní koupelnou. Tato studia se nacházejí v pátém patře bez výtahu, zato s krásným výhledem na Prahu. Všechny apartmány mají dva oddělené pokoje s vlastní koupelnou a kuchyní. Ve všech pokojích, studiích a apartmánech je možno ubytovat až 4 osoby. K dispozici je klientům také TV, rádio s budíkem a sejf.
Služby:Recepce pensionu má otevírací dobu od 8:00 do 13:00. Pozdější časy příjezdu je nutno nahlásit. Poté Vám jsme schopni zaslat instrukce, kterak si vyzvednout klíče ze sejfu přímo na pensionu. Po dobu, co je recepce otevřena, je možné využít zdarma také zavazadlovou místnost. Po celém pensionu je přístup na internet přes Wi-Fi.
Parkování:Parkovat můžete v garážích nedalekého nákupního centra Palladium, kde je cena cca 700,-Kč na den.
Snídaně:Kontinentální snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a podává se mezi 8:00 a 10:00 ranní přímo na pokoj.
Poznámka:Nejbližší stanice metra je "Náměstí Republiky" (trasa B).

Ceny 2014 1.6. - 31.10.
Jednolůžkový pokoj 1070
Dvoulůžkový pokoj 1240
Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele 1240
Trojlůžkový pokoj 1420
Apartmá - 1 lůžko 1680
Apartmá - 2 lůžka 1680
Apartmá - 3 lůžka 1680
Apartmá - 4 lůžka 1680
Suit - 1 lůžko 1500
Suit - 2 lůžka 1500
Suit - 3 lůžka 1500
Suit - 4 lůžka 1500
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha pension platan          email: pension-platan@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014