Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hostel Strahov     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hostel Strahov

Vaníčkova 5, blok 1
Praha 6

hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha hostel strahov praha mapa Prahy - hostel strahov
Poloha:Hostel Strahov se nachází v areálu studentských kolejí na Strahově nedaleko Petřínské rozhledny, ze které je nádherný výhled na Prahu. Hostel se nachází pouze 15 minut chůze od Pražského hradu. Do centra se dostanete buď lanovkou, která jezdí z Petřína nebo autobusem na metro - trasa A Dejvická nebo trasa B Karlovo náměstí.
Pokoje:Hostel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Koupelny a toalety se nachází na chodbě. V koupelnách jsou sprchy s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny velice jednoduše - postele, skříň, stůl, židle. Na chodbě se také nachází nevybavená malá kuchyňka, kterou můžete použít.
Služby:Recepce je otevřena non stop. U recepce je směnárna a je možné využít kopírovacích a sportovních služeb např. tenisové kurty, plavecký bazén, volejbalové kurty, squash, horolezecká stěna. Na bloku 1, kde je recepce, se nachází i bufet, kde je možnost koupit si občerstvení. Pokud byste měli zájem o větší nákup, nedaleko je supermarket. Naleznete v areálu i hudební kluby, kde se určitě pobavíte.
Restaurace:V areálu kolejí Strahov je Menza, která nabízí snídaně, obědy i večeře. Menza je rozdělena do dvou částí - část restaurace je otevřena po celý rok a část jídelna je otevřena jen v průběhu školního roku.
Parkování:Parkování je venkovní, nehlídané před hostelem zdarma.
Snídaně:Snídaně je možné dokoupit za 80,- Kč za osobu a podávají se v Menze. Můžete si vybrat z daného menu.
Poznámka:Ubytování na Strahově je vhodné jak pro jednotlivce iskupiny. Pokud máte zájem o levné ubytování s dobrou dostupností do centra Prahy, pak Hostel Strahov je to pravé místo k přenocování. Autobus č. 176 Vás doveze na Karlovo náměstí a autobus č.217,149 na metro Dejvická.

Ceny 2014 11.1. - 31.3.
1.4. - 30.6.
Jednolůžkový - společné sociálky 300 400
Dvoulůžkový - společné sociálky 450 600
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hostel strahov          email: hostel-strahov@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014