Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hostel Apartmá Strahov B8     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hostel Apartmá Strahov B8

Vaníčkova 7-B8
Praha 6

Fotografie pražského hostelu Strahov B8 hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha hostel apartmá strahov b8 praha
Poloha:Hostel Apartmány Strahov B8 se nachází v klidném areálu studentských kolejí na Strahově, nedaleko Petřínské rozhledny, odkud je krásný výhled na Prahu. Navštívit zde můžete například známou Petřínskou rozhlednu, bludiště a planetárium. Hostel se nachází pouze 15 minut chůzí od Pražského hradu, a také cesta do centra netrvá déle než 15 minut. Můžete použít autobus nebo lanovku z Petřína na Újezd.
Pokoje:Hostel byl přestavěn v roce 2002 a nabízí vyšší standard ubytování než ostatní bloky v areálu. K dispozici jsou dvoupokojové apartmány s vlastní koupelnou, sprchou a kuchyňkou. Je také možné ubytovat se jen v jednom pokoji,jednolůžkovém či dvoulůžkovém, kde budete sociální zařízení sdílet s druhým pokojem v apartmánu.
Služby:Recepce hostelu se nachází na bloku 1 a je otevřena nepřetržitě. Hned pod recepcí můžete využít kopírovací centrum. Dále v areálu hostelu najdete bary, hospody, restaurace, také malé potraviny a poštu. Na své si přijdou i fandové sportu, jelikož je možné zahrát si zde tenis, plážový volejbal, basketbal nebo fotbal. Vedle hostelu se nachází známý strahovský fotbalový stadion, který navíc nabízí squash, saunu a bazén.
Restaurace:Během celého roku je zde možnost stravování v místní restauraci, která je otevřena každý den 11:00 - 21:00. Obědy a večeře si můžete vybrat z denní nabídky hotových jídel nebo minutek. Během léta je otevřena zahrádka.
Parkování:Pokud přijíždíte autem, můžete zaparkovat zdarma na ulici před hostelem nebo můžete využít nedaleké placené hlídané parkoviště u hotelu Pyramida (cca 700m), kde se platí 300,-Kč na den.
Snídaně:Snídaně jsou možné za poplatek, který činí 80,-Kč za osobu a podávají se v Menze.
Poznámka:Autobusem č. 176 se dostanete na "Karlovo Náměstí" (stanice metra B). Dále můžete použít autobus č. 149 nebo 217, které končí ve stanici "Dejvická" (stanice metra A). Hostel Strahov Blok 8 je otevřen pouze v létě, jelikož během roku jsou zde ubytováni studenti.

Ceny 2014 30.6. - 31.8.
1.9. - 8.9.
Jednolůžkový pokoj v buňce 500 600
Dvoulůžkový pokoj v buňce 700 800
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hostel apartmá strahov b8          email: hostel-strahov-b8@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014