Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hostel Sinkule     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hostel Sinkule

Zikova 13
Praha 6

Obrázky a fotografie pražského hostelu Sinkule hostel sinkule praha
Poloha:Letní hostel Sinkule byl nově zrekonstruován v roce 2000 a nachází se v klidné rezidenční části Prahy 6, nedaleko Pražského hradu, který je vzdálen zhruba 10-15 min chůze. Na Václavské náměstí nebo Staroměstské náměstí se metrem dostanete během 10 minut.
Pokoje:Celková kapacita je 361 lůžek. Hostel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě. Vybavení pokojů je velice jednoduché, ale dostačující pro přespání. V pokoji najdete postele, skříň, stůl a židle.
Služby:Recepce je otevřena non stop a je zde neomezený přístup na hostel. Povlečení a teplá voda je zahrnuta v ceně. Hostel je otevřený pouze během léta. Na každé chodbě jsou také k dispozici kuchyňky. V případě dotazů a požadavků se obraťte na recepci, která Vám vyjde vstříc.
Parkování:Nehlídané parkování je možné před budovou zdarma nebo hlídané parkoviště v hotelu Diplomat za 450,- Kč za den.
Poznámka:Nedaleko hostelu se nachází mnoho restaurací, hospůdek, obchodů, pošta a banky. Hostel Sinkule je velmi dobře situován a má dobré spojení do centra metrem nebo tramvají a přímé spojení na letiště Ruzyně autobusem. Nejbližší stanice metra je "Dejvická" (trasa A).

Ceny 2014 30.6. - 31.8.
1.9. - 8.9.
Jednolůžkový - společné sociálky 300 400
Dvoulůžkový - společné sociálky 500 600
Trojlůžkový - společné sociálky 600 700
Čtyřlůžkový - společné sociálky 700 800
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hostel sinkule          email: hostel-sinkule@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014