Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel Imperial     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel Imperial

Na Poříčí 15/1072
Praha 1

Hotel Imperial Praha - fotografie hotel imperial praha hotel imperial praha mapa Prahy - hotel imperial
Poloha:Hotel Imperial je luxusní hotel postavený v roce 1914. Svojí vnitřní secesní výzdobou se řadí mezi nejkrásnější památky v Evropě
Pokoje:Nabízí ubytování přímo v centru Prahy v nově zrekonstruovaných luxusních dvoulůžkových pokojích a apartmá, které jsou vybaveny posledními technologiemi jako jsou satelitní plazmová televize, Voip vícelinkové telefony s vlastní hlasovou schránkou, individuální klimatizací, bezpečnostní schránkou a minibarem. Všechny pokoje a apartmá mají také vlastní luxusní koupelny, které jsou plně vybavené. Najdete zde například podlahové vytápění, vysoušeče vlasů, kosmetické zrcadlo včetně doplňků. Celková kapacita hotelu Imperiál je 126 pokojů.
Služby:Hotel nabízí pokojový servis 24 hodin denně, bezplatné WiFi připojení k internetu ve všech veřejných prostorách, všechny nezbytné služby pro obchodníky, praní a čištění vašeho oblečení. V hotelu Imperiál je také k dispozici několik plně vybavených konferenčních místností, které je možné přizpůsobit vašim potřebám.
Restaurace:V hotelu se také nachází světoznámá Kavárna & Restaurace Imperial, která je zajímavá především svoji jedinečnou kachlíkovou výzdobou.
Parkování:Parkování je možné v hotelových garážích.
Snídaně:V ceně ubytování je také snídaně, podávaná v kavárně s překrásným keramickým interiérem, který je jediným originálem svého druhu na světě.
Poznámka:Nejbližší stanice metra - Náměstí republiky.

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel imperial          email: hostel-imperial@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014